Pakuočių ir etikečių gamybos ypatumai

Etiketes dizainas

Vartotojams rūpi, kaip jų pageidaujamos prekės yra paženklintos ir kaip atrodo. Dažniausiai nauji produktai yra pasirenkami pagal rekomendacijas arba bendrą išorės išvaizdą. Nors dažnai yra mokoma, kad negalima spręsti apie knygas pagal jos viršelį, mes visi nuolatos vertinam žmones, knygas ir produktus pagal pirminį įspūdį. Taigi parduotuvėje pamačius produktą, taip pat pirkimą nulemia etiketės ar pakuotės išvaizda. Daugeliu atveju, dėl kokybiškos etiketės vartotojas bus patenkintas savo įsigytu produktu.

Žinoma, jūsų gaminio etiketės išdėstymas turi būti suderintas su logotipo siunčiama žinute ir atskleisti produkto paskirtį. Taip pat yra daug kitų įvairių veiksnių, kurie, paskatins klientą įtraukti į pirkinių krepšelį jūsų parduodamą produktą.

Nuo pirmenybės teikimo lytėjimo malonumui iki patrauklumo vartotojui, jaučiančiam socialinę atsakomybę, jūsų etiketės gali būti labai svarbios nustatant, kaip tinkamai veikia jūsų produktas, kai tik jis patenka į lentynas. 2022 metais svarbiausia skirti dėmesį ekologiškoms medžiagoms ir maloniam pojūčiui matant ir liečiant pakuotę, etiketę.

Ekologiškai malonios medžiagos

Būti žaliam yra daugiau nei tik praeinanti mada. Nuolatos vykstantys mitingai, kurie nori atkreipti į planetos taršą, vis dažniau populiarina ekologiškumo judėjimą. Šiais laikais sparčiai populiarėja eko-draugiški produktai su aplinkai draugiškais įpakavimais. Nors tvarumas taip pat galėjo turėti rinkos spragą, dabar tai yra priežastis, dėl kurios ekologiškos pakuotės ypač populiarėja. Tiesą sakant, maždaug 75% JAV suaugusiųjų teigia, kad jie tiki, kad kasdien savo elgesiu palaiko aplinką. Be to, BBMG sąmoningo vartotojo įrašas parodė, kad 87 % JAV parduotuvių klientų daug labiau linkę pirkti iš gamintojų, kurie įrodė savo produkto pakuotės ekologiškumą. iPRINT spaustuvė gali pagaminti pakuotes iš ekologiško, perdirbto popieriaus. Profesionalūs dizaineriai sukurs pakuotę, kuri patrauks visų pirkėjų dėmesį. Taip pat ši spaustuvė gamina įvairias etiketes, lipdukus ir kitą spaudos produkciją.

Parašykite komentarą